Zənglərin qəbulu üzrə operator

Leobank

undefined

Tapşırıqlar:

  • Daxil olan zəngləri cavablandırmaq;
  • Tez bir zamanda müştərinin problemlərini həll etmək;
  • Söhbəti dəstəkləyərək problemin mənbəyini araşdırmaq;
  • Uzaqdan (distant) xidmətin aparılması üçün müştərinin təlimləndirilməsi.

Tələblər:

  • Ali təhsil ;
  • Azərbaycan və rus dillərində sərbsət ünsiyyət qurma bacarığı, ingilis dili arzu olunandır;
  • Komputerdə sürətli mətn yazma bacarığı- 160 söz/san;
  • Çox sayda tapşırıqlarla bacarığı;
  • Yüksək səviyyədə ünsiyyət qurma, analitik düşünmə bacarığı və müştəriyönümlülük.

Biz təklif edirik:

  • Yeni, innovative layihədə qazanmaq fürsəti;
  • Karyera və peşəkar inkişaf - şirkətimiz daxilində işçiləri inkişaf etdirməyə çalışırıq, buna görə vəzifənizdə peşəkarlıq əldə etdikdə karyera imkanı üçün şərait yaradılacaqdır;
  • 3 həftəlik intensiv təlim proqramı;
  • İş qrafiki  - 2/2, 5/2 (gündüz və gecə növbələri);
  • Yeni müasir, rahat ofis;
  • Gəlir bazarın üstündədir;
  • Rəsmi qeydiyyat, sabit əmək haqqı .

Göstərilən tələblərə cavab verən namizədlər öz CV-lərini [email protected] elektron ünvanına göndərə bilər (mövzu hissəsində Zənglərin qəbulu üzrə operator qeyd etməyiniz xahiş olunur).

Задачи:

  • Отвечать на вопросы клиентов в мессенджерах и по телефону;
  • Решать проблемы клиента с первого обращения;
  • Готовность поддержать разговор на любую тему;
  • Обучение клиента дистанционному обслуживанию

Требования:

  • Высшее образование;
  • Грамотная азербайджанская и русская речь;
  • Скорость печати текста от 160 слов/мин;
  • Умение работать в режиме многозадачности;
  • Личные качества: огромное желание помогать людям, чувство юмора, жизнерадостность, коммуникабельность, быстрая обучаемость.

Мы предлагаем:

  • Возможность получить опыт в команде, которая умеет делать удобный, качественный и инновационный fintech-продукт;
  • Карьерный и профессиональный рост - мы стараемся растить сотрудников внутри нашей компании, поэтому, когда достигните профессионализма в своей должности, мы с радостью предложим вам позицию выше;
  • Обучение в режиме “полного погружения” - 21 дней;
  • График работы – 2/2, 5/2(дневные и  ночные смены);
  • Новый, современный, комфортный офис;
  • Доход  выше рынка;
  • Официальное оформление, стабильная зарплата.

Кандидаты, отвечающие вышеуказанным требования, могут отправить свои резюме (просьба указать Оператор входящей линии в теме письма) на адрес электронной почты [email protected].

Elanın bitmə tarixi: 10.11.2022